امروز : سه شنبه , 6 فروردین 1398

ممبربگیر | مرجع فروش ممبر تلگرام با قیمت و کیفیت تضمینی ! ممبربگیر | مرجع فروش ممبر تلگرام با قیمت و کیفیت تضمینی !

فروش ممبر کانال و گروه تلگرام با بهترین قیمت و کمترین ریزش ! فروش ممبر واقعی بصورت اد اجباری، پاپ، نوتیفیکیشن، ممبر آفلاین، ممبر فعال گروه و ... پشتیبانی کامل و 24 ساعته ! انجام سفارشات زیر 10 دقیقه !

انتخاب تعرفه و خرید ممبر...
نرم افزار نمایش صفحه موبایل در تلویزیون بدون سیم !! نرم افزار نمایش صفحه موبایل در تلویزیون بدون سیم !!

با استفاده از این نرم افزار میتوانید براحتی صفحه نمایش موبایل خود را روی تلوزیون نمایش دهید ! برای استفاده از این نرم افزار هیچ‌ گونه پیش‌نیازی جز وصل بودن تلوزیون به شبکه وجود ندارد و می‌توانید آن را بر روی تمامی مدل‌های گوشی اعم از هواوی، سامسونگ، اچ تی سی، سونی و… نصب کنید!

دانلود کنید ...
سامانه مدیریت خانواده و کنترل کامل تلفن همراه سامانه مدیریت خانواده و کنترل کامل تلفن همراه

- موقعيت و مکان يابي لحظه اي و رديابي خطي فرزندان و... -چک کردن پیامک ها و تماس ها و کنترل چت ها در مسنجر هاي تلگرام، اینستاگرام و ... - با مجوز رسمی به شماره 20117799 و و ده ها قابليت کاربردي ديگر به همراه تست 48 ساعته رايگان !!

دانلود کنید ...

دانلود Remotestick 2.6.12 اپلیکیشن کنترل لوازم الکترونیکی از راه دور اندروید

نسخه جدید رسید!

Remotestick

Remotestick

 

 

Remotestick به شما اجازه می دهد چراغ و دیگر لوازم الکترونیکی را از راه دور کنترل کنید و همچنین از تلفن همراه خود بر سنسورها نظارت کنید. هر اثر خارق العاده ای هنری برای نمایش زیبای خود نیاز به نور دارد از این رو توجه به نور پردازی در یک محیط اداری یا نمایشگاهی می تواند تاثیر بسیاری بر مشتریان و یا کارمندان آن محیط بگذارد. برنامه Remotestick با بهره گیری از شیوه Telldus قادر است تلفن همراه شما را به یک مرکز مدیریت نور و روشنایی تبدیل کند تا به این وسیله علاوه بر ایجاد محیطی دلپذیر،در مصرف برق نیز صرفه جویی شود .

ایجاد حتی سناریوهای پیچیده تر با سنسورها و دستگاه های استفاده کننده از Tasker یا Locale زمانبندی یک دستگاه برای کنترل شدن در یک زمان خاص و یا در غروب/طلوع آفتاب (نیاز به Tellstick Net) این نرم افزار همچنین قادر است بر نور تمامی وسایل الکترونیکی با بهره گیری از فناوری NFC مدیریت نماید. یک Tellstick برای برقراری ارتباط با لوازم الکترونیکی مصرفی بی سیم روی باند ۴۳۳MHz (استاندارد اروپا) استفاده می شود. ایجاد سناریوهایی برای کنترل مجموعه ای از دستگاه ها به طور جداگانه در یک هنگام فعال کردن حساب Telldus Live!، Tellstick توسط Remotestick از اینترنت دسترسی می گیرد.

ویژگی ها و امکانات برنامه Remotestick اندروید :

-کنترل چراغ ها، رادیاتورها و یا دیگر لوازم الکترونیکی

-اضافه کردن دستگاه ها به گروه ها برای کنترل آسان تر

-خواندن مقادیر سنسور

-نظارت در پس زمینه بر سنسورها و نمودار

-کنترل ساده تر و سریعتر با استفاده از نمای طرح طبقه (floor plan)

-دسترسی دستگاه ها و سنسور از صفحه اصلی شما با ویدجت ها

-کنترل مجموعه ای از دستگاه های با نگه داشتن دستگاه فعال NFC خود در مقابل یک برچسب NFC

-و …

برچســب ها

دیــدگاه ها