Code Center

امروز : دوشنبه , 26 آذر 1397

ممبربگیر | مرجع فروش ممبر تلگرام با قیمت و کیفیت تضمینی ! ممبربگیر | مرجع فروش ممبر تلگرام با قیمت و کیفیت تضمینی !

فروش ممبر کانال و گروه تلگرام با بهترین قیمت و کمترین ریزش ! فروش ممبر واقعی بصورت اد اجباری، پاپ، نوتیفیکیشن، ممبر آفلاین، ممبر فعال گروه و ... پشتیبانی کامل و 24 ساعته ! انجام سفارشات زیر 10 دقیقه !

انتخاب تعرفه و خرید ممبر...
نرم افزار نمایش صفحه موبایل در تلویزیون بدون سیم !! نرم افزار نمایش صفحه موبایل در تلویزیون بدون سیم !!

با استفاده از این نرم افزار میتوانید براحتی صفحه نمایش موبایل خود را روی تلوزیون نمایش دهید ! برای استفاده از این نرم افزار هیچ‌ گونه پیش‌نیازی جز وصل بودن تلوزیون به شبکه وجود ندارد و می‌توانید آن را بر روی تمامی مدل‌های گوشی اعم از هواوی، سامسونگ، اچ تی سی، سونی و… نصب کنید!

دانلود کنید ...
سامانه مدیریت خانواده و کنترل کامل تلفن همراه سامانه مدیریت خانواده و کنترل کامل تلفن همراه

- موقعيت و مکان يابي لحظه اي و رديابي خطي فرزندان و... -چک کردن پیامک ها و تماس ها و کنترل چت ها در مسنجر هاي تلگرام، اینستاگرام و ... - با مجوز رسمی به شماره 20117799 و و ده ها قابليت کاربردي ديگر به همراه تست 48 ساعته رايگان !!

دانلود کنید ...

دانلود Process Engineering Tools 2.0 اپلیکیشن ابزار مهندسی فرایند برای اندروید

نسخه جدید و بروز شده!

Process Engineering Tools

Process Engineering Tools

 

مدتی است که توجه طراحان نرم افزارهای اندروید بر روی برنامه های تخصصی و مهندسی بیشتر معطوف شده است و همین مسئله باعث شده است تا شاهد عرضه نرم افزارهای بیشتری در همین دسته باشیم. تا به جایی که هم اکنون صدها نرم افزار مختلف در زمینه تخصصی و مهندسی در گوگل پلی قرار گرفته است که به حق اکثر انها نیز نرم افزارهای کاربردی و خوبی هستند و می توانند نیازهای کاربران را به صورت کامل پوشش دهند. این بار در برترین های اندروید یکی دیگر از نرم افزارهای مهندسی را برایتان اماده کرده ایم که مجموعه ای کامل از ابزارهای تخصصی و بسیار کاربردی می باشد.

این نرم افزار که Process Engineering Tools نام دارد، توسط شرکت ابزارهای مهندسی SarDROID Engineering عرضه شده است. مهندسی فرآیند دانش مبتنی بر تجربه است که به منظور تعریف و کنترل شرایط، حدود و ضوابط یک پروژه، مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه ای برای مهندسی فرایند است که شامل ماشین حساب های زیر می باشد ✓ کولر هوا ✓ شیر کنترل (مایعات) ✓ بخار سیال ✓ جریان از طریق روزنه ✓ کمپرسور گاز ✓ خواص گاز ✓ توربین گاز ✓ شبیه ساز مبدل حرارت ✓ برج پر شده ✓ افت فشار ✓ پمپ ✓ شبیه سازها: انتخاب از بسته ترمودینامیکی ✓ اجکتور بخار ✓ توربین بخار ✓ مبدل واحد ✓ و …

 

ویژگی های برنامه Process Engineering Tools اندروید:

-هم اکنون صدها نرم افزار مختلف در زمینه تخصصی و مهندسی در گوگل پلی قرار گرفته است

-نیازهای کاربران را به صورت کامل پوشش دهند

-مجموعه ای کامل از ابزارهای تخصصی و بسیار کاربردی می باشد

-تعریف و کنترل شرایط، حدود و ضوابط یک پروژه، مورد استفاده قرار می گیرد

-برای مهندسی فرایند است که شامل ماشین حساب های زیر می باشد  کولر هوا  شیر کنترل (مایعات)  بخار سیال  جریان از طریق روزنه

برچســب ها

دیــدگاه ها