امروز : چهارشنبه , 13 اسفند 1399

Pedometer

 

 

برنامه Pedometer Pro برای ثبت تعداد قدم ها و اندازه گیری مسافت طی شده و حتی کالری سوزانده شده در حین دویدن و قدم زدن طراحی شده است. به علاوه شما میتوانید برای کاهش وزن و رسیدن به اندام سیکس پک یک برنامه ی سلامتی برای انجام تمرینات در اختیار داشته باشید. بعد از اتمام ورزش، میتوانید فشار خون، ضربان قلب، SPO2، میزان تنفس را اندازه گیری کرده و حتی ثبت کنید.آیا شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که در طول روز برای بهبود سلامت و تناسب اندام و یا برای از دست دادن وزن به پیاده روی می پردازید. نرم افزار جالب و کاربردی Runtastic Pedometer به شما کمک خواهد کرد تا به صورت دقیق از تعداد گام هایی که در طول مسیرهای مختلف بر میدارید آگاه شوید و بدانید که چه مقدار پیاده روی کرده اید !تمام قابلیت های این به همین شمارش گام ختم نمی شود ! بلکه سرعت شما ، مسافت طی شده و میزان کالری مصرف شده و غیره را به طور دقیق در اختیار شما قرار می دهد خواه گوشی شما در جیبتان باشد و خواه در دستتان . همچنین می توانید میزان فعالیت های خود را برروی شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ویژگی های برنامه Pedometer Pro اندروید :

-محاسبه ی قدم ها به صورت خودکار

-محاسبه ی کالری سوزانده شده

-ثبت به صورت روزانه و ایجاد یک نمودار

-پیگیری وزن و BMI

-تمرینات سیکس پک

-و…

نکات لازم برای قبل از اقدام به استفاده از برنامه Pacer Pedometer :

– اگر برنامه به صورت درست قدم های شما را اندازه نمی گیرد حتما از قسمت preferences برای حل این مشکل استفاده کنید. به دلیل تفاوت های مشخصات افراد و طول قذم های فردی در حرکت در صورت نیاز حساسیت شمارش قدم برنامه را تغییر دهید.

– در صورتی که از نرم افزار های تمیز کننده یا بهینه سازی بر روی گوشی هوشمند خود استفاده میکنید حتما این برنامه را به لیست چشم پوشی اضافه کنید تا به درستی تمامی فعالیت های شما ذخیره شود.

برچســب ها

دیــدگاه ها

< <