امروز : جمعه , 8 اسفند 1399

دانلود osmino Wi-Fi free WiFi Full 5.37.02 اپلیکیشن وای فای رایگان برای اندروید

نسخه جدید و بروز شده!

osmino Wi-Fi free WiFi Full

osmino Wi-Fi free WiFi Full

 

بر خلاف گذشته ای نه چندان دور امروزه اینترنت درسراسر جهان گسترش داده شده و می توان به راحتی به انواع اتصالات اینترنت دسترسی داشت؛ یکی از پر استفاده ترین راه های متصل شدن به اینترنت استفاده از شبکه های وای فای می باشد به گونه ای که بسیاری از مراکز عمومی و تجاری نیز برای جذب مشتریان از سرویس های اینترنت رایگان استفاده می کنند. اما این مراکز و اتصالات رایگان به قدری زیاد می باشند که نمی توان مکان تمامی آن ها را به خاطر سپرد! osmino Wi-Fi: free WiFi Full Unlocked عنوان یک نرم افزار فوق العاده برای دسترسی به وای فای رایگان می باشد که توسط RIWW برای اندروید توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار به کاربران خود کمک می کند.

تا از وجود هر گونه اشتراک وای فای در اطرافتان مطلع شوید. به گونه ای می توان گفت که اوسمینو وای فای یک نرم افزار مشارکتی و یا مبتنی بر کاربر است؛ زیرا تمامی نقاط موجود بر روی نقشه توسط کاربران مشخص شده و هر گونه تغییراتی نیز توسط ان ها به روز می شود. جدا از توضیحات ذکر شده یکی از برترین قابلیت های این نرم افزار نسبت به دیگر اپ های مشابه موجود در مارکت های اندرویدی پشتیبانی از نمایش کیفیت شبکه های وای فای می باشد به گونه ای که می توانید تست های انجام شده توسط دیگر کاربران مشاهده کرده.

ویژگی های برنامه osmino Wi-Fi: free WiFi Full اندروید:

-دسترسی آسان به اینترنت پر سرعت به کمک سیستم وای فای است

-بدون هیچگونه تنظیمات خاصی به صورت خودکار به شبکه های بی سیم موجود وصل میشوید

-پس از اجرای برنامه و انتخاب گذینه جستجو اطلاعات مربوط به شبکه های بی سیم بر روی نقشه قابل مشاهده خواهد بود

-همچنین علاوه بر این گوشی هایی که امکان هاتسپات کردن (اشتراک گذاری اینترنت) را ندارند به کمک این برنامه میتوان این امکان را نیز بر روی دستگاه خود داشته باشید

برچســب ها

دیــدگاه ها

< <