امروز : یکشنبه , 27 مرداد 1398

دانلود بازی Monster Legends 7.7.5 افسانه هیولا برای اندرویدجدید

نویسنده : _.sriiin._ تاریخ انتشار: 21 بهمن 97 دسته بندی : بازدید:237

دانلود بازی Monster Legends 7.7.5 افسانه هیولا برای اندروید

 

Monster Legends یک بازی استراتژیک و محبوب برای اندروید می باشد که شما در آن باید یک شهر هیولایی بسازید و به مرور زمان با فعالیت ها و ارتقا های مختلف آن را گسترش بدهید، برای گسترش دادن شهر خود می توانید از هیولا های قدرتمندی که قبل از هر چیز به رام شدن نیاز دارند کمک بگیرید. ناگفته نماند که این بازی محصول کمپانی بازی سازی Dragon City می باشد و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و توانسته است امتیاز ۴٫۵ از ۵ را در گوگل پلی کسب کند.

 

بازی Monster Legends مانند دیگر بازی های استراتژیک و آنلاین مشابه به طوری است که شما باید با ساختن ساختمان های مختلف، لول آپ شدن، ارتقا دادن و شخصی سازی هیولا ها و… پیشرفت کنید و با دیگر بازیکنان بازی رقابت کنید. اما این بازی امکانات بیشتری نیز دارد که می تواند شما را بیشتر از یک بازی استراتژیک ساده سرگرم و جذب کند، از جمله این امکانات می توانیم به وجود دو Game Mode متنوع (Adventure Mode و Arena Mode) و وجود گنجینه های مختلف (که بازیکنان می توانند آن ها را در هنگام ماجراجویی پیدا کنند و از آنان استفاده کنند) اشاره کنیم…. در Monster Legends موج عظیمی از ماجراجویی و سرگرمی در انتظار شماست!

 

 

تغییرات نسخه ۷٫۷٫۵ :

  • This version brings you new ways to get rewards!
  • – Try your luck in the new Treasure Cave! You can open doors every day to get awesome prizes.
  • – The Seasons system has arrived in Team Leagues! You can get big rewards at the end of each Season, depending on your team’s League.
  • – Team Leads can now choose which players stay in Observer Mode during Wars.
  • There’s more in this version! Visit the Updates section in Settings to discover more features and fixes!

اسـکرین شات

دیــدگاه ها

< <