امروز : پنج شنبه , 7 اسفند 1399

آموزش تصویری ساخت اکانت لینکدین Linkedin در اندرویدجدید

نویسنده : ali تاریخ انتشار: 27 اکتبر 16 دسته بندی : آموزشدانلود اپلیکیشن اندرویدکاربردی بازدید:1,427

linkedin-blunders1

 امروزه به خاطر وضع اقتصادی ویا کمبود منبع درآمد بسیاری از اشخاص خصوصا جوانان با مشکل بیکاری روبه رو میباشند. Linkedin برنامه ای میباشد که میتواند به شما و دیگران کمک کند تا متناسب با حرفه و یا شغل سابق خود کاری جدید را بیابید و یا از افراد دیگر برای کار خود دعوت نمایید همچنین میتوانید به راحتی رزومه ی کاری طراحی نموده و آن را به دیگران نمایش دهید.در این آموزش به همراه تصاویر به شما کمک خواهیم کرد تا در این برنامه اکانت بسازید و وارد آن شوید.در صورتی که برنامه مخصوص اندروید این شبکه اجتمایی را در اختیار ندارید میتوانید از لینک زیر آن را دریافت کنید.

در صورتی که با کامپیوتر میخواهید برای خود حساب ایجاد کنید و یا اینکه تمایل ندارید نرم افزار آن را دانلود کنید میتوانید از لینک زیر برای ثبت نام استفاده کنید.

https://www.linkedin.com/reg/join

در مرحله ای اول پس از نصب و اجرای برنامه در گوشی خود باید از پایین صفحه گزینه ی JOIN NOW ( ملحق شدن به برنامه) را انتخاب نمود.

linkedin-pic2

linkedin-pic3

 

اکنون صفحه ی جدیدی، نمایش داده میشود که از شما میخواهد تا مشخصات خود( نام و نام خانوادگی) و ایمیل و پسورد خود را وارد نمایید. پس از وارد نمودن اطلاعات به طور دقیق باید مجدد گزینه ی JOIN NOW  را انتخاب نمود.

 

linkedin-pic4

linkedin-pic5

پس از صفحه ی خوشامدگویی صفحه ای نمایش داده میشود که از شما میخواد تا مشخصات کار و حرفه ای خود را وارد نمایید.Job title (عنوان شغلی فعلی و یا قبلی خود را وارد نمایید)Company (عنوان شرکت)

 

linkedin-pic7

linkedin-pic9

 

پس از وارد کردن این دو گزینه سوالی دیگر برای شما نمایش داده میشود که در پاسخ  به آن در قسمت Industry باید مشخص کنید که در چه صنعتی در زمینه ی کاری خود فعالیت میکنید و پس از وارد کردن اطلاعات باید گزینه ی CONTINUE (ادامه) را انتخاب نمود.

linkedin-pic10

 

اکنون صفحه ای نمایش داده میشود که میخواد محل استقرار شما را مشخص کند من در این مرحله گزینه ی no را برای رد انتخاب کرده ام.در این مرحله از شما میخواهد تا کشور و کد پستی(دلخواه) را وارد نمایید پس از وارد کردن این اطلاعات باید گزینه ی CONTINUE  را انتخاب نمود تا بتوان ب مرحله ی بعدی ساخت اکانت رفت.

linkedin-pic11

linkedin-pic12

اکنون از شما میخواهد تا عکسی را برای پروفایل اکانت خود نیز انتخاب نمایید. برای انجام این کار باید گزینه ی ADD PHOTO(اضافه کردن عکس) را انتخاب نمود. اکنون میتوانید از گالری خود عکسی را انتخاب نمایید و یا اینکه در همان لحظه به کمک دوربین گوشی خود عکسی را گرفته و برای پروفایل قرار دهید.پس از قرار دادن عکس باید در پائین صفحه گزینه ی CONTINUE را انتخاب نمود.

 

linkedin-pic13

linkedin-pic15

اکنون برای تائیدیه ایمیلی برای شما ارسال میشود پس از انتخاب گزینه ی GO TO EMAIL (برو به ایمیل) میتوانید ایمیل خود را باز کنید.پس از باز کردن ایمیل دریافت شده باید گزینه ی Confirm your email address (تایید آدرس ایمیل) را انتخاب نمود تا ایمیل تایید شود و بتوان به مرحله ی بعد رفت.

linkedin-pic16

linkedin-pic17

 

در این مرحله صفحه ی برای شما نمایش داده میشود که از شما میخواهد تا کدی را در آن وارد نمایید. اکنون ایمیل جدیدی دریافت میکنید که در آن کدی برایتان ارسال شده است و شما باید آن کد را در کادر مورد نظر وارد نمایید.

linkedin-pic18

linkedin-pic19

پس از وارد کردن کد اکنون برای شما صفحه ی اخبار برنامه نمایش داده میشود.

 

linkedin-pic20

 

خواهید دید که به راحتی و پس از گذراندن چند مرحله اکانت شما ساخته شده است.

 

 

برچســب ها

دیــدگاه ها

< <