امروز : جمعه , 8 اسفند 1399

غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام

 

آموزش رفع مشکل غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام در اندروید

Your account has been disabled for violating our terms

 

کاربران اینستاگرام گاهی اوقات دچار مشکلی در هنگام ورود به اکانت خود می شوند و اینکه ناگهانی حساب کاربری آنها غیر فعال می شود و ارور ورود به برنامه ظاهر می شود ، حال ما میخوام راه حل کوتاهی رو براتون توضیح دهیم و شما رو برای رفع اشکال این برنامه همراهی کنیم.

اول باید مطمئن باشیم که حساب کاربری ما بر روی نسخه برنامه آندرویدی کنونی و بر روی گوشی ما وارد نمی شود ، اگر بروی روی دستگاه های دیگر این مشکل به وجود نیامد حتما باید از این راه استفاده کنیم. همچنین میتوانید با نسخه وب اینستاگرام تست کنید در صورتی که بدون مشکل وارد اکانت شد با استفاده از این آموزش میتوانید مشکل را برطرف کنید.

 

– ابتدا باید نسخه کنونی برنامه اینستاگرام نصب شده در دستگاه خود را حذف کنید.

– برای پاک کردن برنامه به منوی تنظیمات بروید و از قسمت مدیر برنامه ، نرم افزار اینستاگرام را انتخاب کنید و بروی گزینه لغو نصب کلیک کنید.

– بعد باید نسخه ی ۴ اینستاگرام را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید. برای دانلود نسخه ۴ اینجا کلیک کنید

– نرم افزار رو دانلود کنید و بعد از نصب برنامه اطلاعات اکانت خود را وارد کنید.

– مشاهده میکنید که اکانت شما بر روی برنامه فعال شده است.

– برای آپدیت نسخه ۴ اینستاگرام به آخرین ورژن برنامه می توانید از طریق لینک زیر دانلود و نصب کنید همچنین می توانید در عین حال از آخرین ورژن برنامه بدون مشکل غیر فعال شدن حساب کاربری لذت ببرید.

 

لینک دانلود : دانلود instagram

دیــدگاه ها

  1. نیلوفر گفت:

    سلام من در حال استفاده از اینستاگرام بودم که یک دفعه از حساب خارج شد و یک پیامک به من اس ام اس شد کد را وارد کردم و اکنون کلا حساب من غیب شده حتی با ایمیل هم وارد نمیشود از نسخه ۴ هم استفاده کردم و از گوشی های دیگر هم تست کردم باز هم وارد نشد. من را راهنمایی کنید لطفا

< <