دانلود Facebook Riff 1.0 نسخه جدید اپلیکیشن فیس بوک ریف برای اندروید

امروز : جمعه , 29 تیر 1397

ممبر98 | مرجع فروش ممبر تلگرام با قیمت و کیفیت تضمینی ! ممبر98 | مرجع فروش ممبر تلگرام با قیمت و کیفیت تضمینی !

فروش ممبر کانال و گروه تلگرام با بهترین قیمت و کمترین ریزش ! فروش ممبر واقعی بصورت اد اجباری، پاپ، نوتیفیکیشن، ممبر آفلاین، ممبر فعال گروه و ... پشتیبانی کامل و 24 ساعته ! انجام سفارشات زیر 10 دقیقه !

انتخاب تعرفه و خرید ممبر...
نرم افزار نمایش صفحه موبایل در تلویزیون بدون سیم !! نرم افزار نمایش صفحه موبایل در تلویزیون بدون سیم !!

با استفاده از این نرم افزار میتوانید براحتی صفحه نمایش موبایل خود را روی تلوزیون نمایش دهید ! برای استفاده از این نرم افزار هیچ‌ گونه پیش‌نیازی جز وصل بودن تلوزیون به شبکه وجود ندارد و می‌توانید آن را بر روی تمامی مدل‌های گوشی اعم از هواوی، سامسونگ، اچ تی سی، سونی و… نصب کنید!

دانلود کنید ...
سامانه مدیریت خانواده و کنترل کامل تلفن همراه سامانه مدیریت خانواده و کنترل کامل تلفن همراه

- موقعيت و مکان يابي لحظه اي و رديابي خطي فرزندان و... -چک کردن پیامک ها و تماس ها و کنترل چت ها در مسنجر هاي تلگرام، اینستاگرام و ... - با مجوز رسمی به شماره 20117799 و و ده ها قابليت کاربردي ديگر به همراه تست 48 ساعته رايگان !!

دانلود کنید ...

دانلود Facebook Riff 1.0 اپلیکیشن فیس بوک ریف برای اندروید

نسخه جدید و بروز شده !

Facebook Riff

Facebook Riff

 

با نصب این برنامه، ویدئوهای خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. تنها لازم است با یک ویدئو شروع کنید. راجع به آن متنی بنویسید و آن را در Riff پست نمایید. این امکان وجود دارد که هر کسی ویدئوی شما را ببیند و همچنین دارای قابلیت اضافه کردن دوستان‌تان و همچنین اضافه نمودن دوستان‌شان به ویدئوها هست. در ابتدا لازم است با حساب فیس‌بوک خود وارد برنامه شوید تا بتوانید ویدئوهای دوستان‌تنان را در Riff ببینید. فرصت را از دست ندهید. همین حالا این برنامه را نصب کنید و ببینید چگونه ویدئوی شما را همه می‌بینند. با نصب این برنامه، ویدئوهای خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. تنها لازم است با یک ویدئو شروع کنید.

راجع به آن متنی بنویسید و آن را در Riff پست نمایید. برای ویدئوهایی که می خواهید کلیپ خود را به ان اضافه کنید Riff را مرور کنید این امکان وجود دارد که هر کسی ویدئوی شما را ببیند و همچنین دارای قابلیت اضافه کردن دوستان‌تان و همچنین اضافه نمودن دوستان‌شان به ویدئوها هست. در ابتدا لازم است با حساب فیس‌بوک خود وارد برنامه شوید تا بتوانید ویدئوهای دوستان‌تنان را در Riff ببینید. ویدئوهایی که شورع کرده اید را اشتراک گذاری کنید، اضافه کنید به، یا روی Riff با دوستان پیدا کنید فرصت را از دست ندهید. همین حالا این برنامه را نصب کنید و ببینید چگونه ویدئوی شما را همه می‌بینند.

 

روش کار با برنامه Facebook Riff اندروید:

-برای مشاهده ویدیوهای دوستان در Riff با Facebook وارد شوید

-ویدئویی که می خواهید مردم به آن اضافه شوند را شروع کنید

-برای ویدئوهایی که می خواهید کلیپ خود را به ان اضافه کنید Riff را مرور کنید

-با بررسی ویدئوهای تیم Riff الهام بگیرید

-ویدئوهایی که شورع کرده اید را اشتراک گذاری کنید، اضافه کنید به، یا روی Riff با دوستان پیدا کنید

به دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود حذف شد

برچســب ها

دیــدگاه ها