امروز : شنبه , 9 اسفند 1399

آموزش تصویری غیر فعال کردن حالت تایپ و تیک دوم در تلگرام

 

با اسفاده از این آموزش ساده شما میتوانید حالت تایپ خود را در مسنجر تلگرام غییر فعال کنید در حالت عادی وقتی شما متنی را مینویسید قبل از ارسال طرف مقابل شما متنی را مشاهده می کند که شما در حال نوشتن پیام هستید که در این روش شما به راحتی میتوانید این قابلیت را غییر فعال کنید با نسخه اصلی برنامه این کار امکان پذیر نیست و شما باید از نسخه های ویرایش شده با امکانات بیشتر استفاده کنید برای انجام این آموزش ما از برنامه لاگاتگرام استفاده می کنیم که به تازگی این قابلین به همراه مخفی کردن تیک دوم به آن اضافه شده است برای انجام این کار میتوانید با ما همراه شوید.

ابتدا در صورتی که شما برنامه مورد نظر را در اختیار ندارید میتوانید می توانید آخرین ورژن برنامه را از این صفحه دانلود و سپس نصب یا اپدیت کنید.

برنامه را اجرا کنید از بالای صفحه منو را انتخاب کنید.

غیر فعال کردن حالت تایپ و تیک دوم در تلگرام

سپس از میان گزینه های موجود گزینه Settings و سپس گزینه Lagat Features را انتخاب کنید.

typing-telegram2typing-telegram3

در مرحله آخر شما باید تیک گزینه Notify when typing را فعال کنید یا غییر فعال کنید تا حالت نوشتن متن شما برای افراد دیگر قابل نمایش نباشد .برای اینکه تیک دوم غییر فعال شود هم میتوانید گزینه Confirm messages have been read را فعال یا غییر فعال کنید.

توجه کنید که این قابلیت چون تازه ایجاد شده است حالت فعال آن یعنی غییر فعال و برای فعال کردن باید آن را غییر فعال کنید این این مشکل حتما در نسخه های جدید برنامه رفع خواهد شد.

typing-telegram4

دیــدگاه ها

< <