امروز : چهارشنبه , 13 اسفند 1399

آموزش تصویری حذف اکانت بیسفون

Delete Account Bisphone

اختصاصی وبسایت اپلیکیشن۹۸

 

حذف اکانت بیسفون

 

اپلیکیشن بیسفون یک برنامه ارتباطی، پیام رسان یا اصطلاحا مسنجر است که از طراحی ساده‌ای بهره می‌برد و هدف اصلی آن رفع نیازهای ارتباطی روزمره کاربران است. این اپلیکیشن قابلیت‌ها و امکانات متعددی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به عنوان مثال از طریق Bisphone می‌توانید به طور رایگان و با اتصال اینترنت نسبت به ارسال و دریافت پیام متنی، فایل‌های چند رسانه‌ای، موقعیت مکانی و برقراری تماس‌های تلفنی اقدام کنید. این برنامه همچنین قابلیت ساخت گروه و گفتگوهای چند نفره و کانال را دارد. این برنامه توسط گروهی از برنامه‌نویسان داخلی طراحی شده و به طور رایگان قابل دانلود است.

اما اگر بنا به هر دلیلی پس از استفاده از اپلیکیشن بیسفون تمایل داشتید که نسبت به حذف اکانت خود در این برنامه اقدام کنید آموزش زیر را دنبال کنید !

 

آموزش تصویری حذف اکانت بیسفون :

ابتدا جدیدترین نسخه مسنجر بیسفون را از طریق لینک زیر دریافت نمایید.

لینک دانلود بیسفون : دانلود

 

 

 

 

ابتدا برنامه بیسفون را اجرا کنید و مانند عکس فوق آیکون چرخ دنده موجود را لمس نمایید.

 

 

 

 

گزینه Settings را انتخاب کنید.

 

 

 

در این مرحله گزینه General را لمس کنید.

 

 

 

 

حال گزینه Deactivate Account را لمس نمایید.

 

 

 

با لمس گزینه Deactivate Account یک پنجره پاپ آپ نمایان می‌شود. در این پنجره هم گزینه Deactivate را انتخاب کنید تا پروسه حذف اکانت بیسفون شما تایید و به اتمام برسد.

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش تصویری نحوه حذف اکانت بیسفون پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

برچســب ها

دیــدگاه ها

< <