امروز : چهارشنبه , 13 اسفند 1399

دانلود بازی پو برای کامپیوتر pou pcجدید

نویسنده : admin تاریخ انتشار: 19 می 16 دسته بندی : بازی کامپیوتربازی ها بازدید:18,113

دانلود بازی پو برای کامپیوتر pou pc

در این پست از وبسایت اپلیکیشن۹۸ نسخه ویندوز بازی محبوب پو را برای شما عزیزان قرا داده ایم هم اکنون میتوانید این بازی را در کامپیوتر و یا لپ تاپ خود اجرا کنید و از آن لذت ببرید یکی از محبوبترین و پرطرفدارترین بازی های اندروید میباشد که میتوانید در کامپیوتر خود نیز بازی کنید.

 

دانلود بازی پو برای کامپیوتر

 

pou یکی از پرطرفدارترین بازی های حال حاضر میباشد که تمامی کاربران میتوانند اینبار در کامپیوتر خود آن را اجرا کنند این بازی بسیار سرگرم کننده است و نیاز به هیچ مهارت خاصی ندارد و تنها میتوانید با در اختیار داشتن وقت کافی در ساعات استراحت خود به بازی با پو بپردازید و او را راهنمایی کرده راه برگ شدن را با او طی کنید و یک پرستار خوب از او کنید و در هر حال بازی جنبه واقعی دارد و جذابیت این بازی نیر به همین خاطر است یک بازی شبیه سازی مراقبت از حیوان خانگی می باشد که در آن شما دارای یک حیوان خانگی با مزه می باشید که باید مراقب آن باشید این حیوان خانگی شما Pou نام دارد که حیوانی بازیگوش،پرخور،پرانرژی و ترحم انگیز می باشد و همواره برای شما چالش انگیز می باشد.

در این بازی Pou گرسنه می شود شما باید به غذا بدهید،خود را کثیف می کند باید او را تمیز کنید، مریض می شود باید اورا درمان کنید.می توانید با او بازی کنید با او گل ها را آب بدهید و هر آنچه از یک حیوان خانگی هوشمند انتظار می رود. بازی پو بسیار سرگرم کننده می باشد به نحوی که پتانسیل آن را دارد که مخاطب را ساعت های متوالی مشغول او کند تا پول به دست آورد و به پو رسیدگی کند. بازی پو به طرفداران بازی های فانتزی پیشنهاد می شود با مراجعه به ادامه مطلب این بازی اولین بار از وبسایت اپلیکیشن۹۸ دریافت نمایید

 

آموزش اجرای برنامه : جهت اجرای بازی هلو روی کامپیوتر ابتدا شبیه ساز بلواستکس رو از لینک دانلود زیر دریافت و نصب کنید

دانلود بلواستکس

سپس فایل نصبی پو رو از لینک دانلود زیر دانلود و اجرا نمایید.

دانلود بازی پو

بعد از اتمام فایل پ بر روی فایل نصبی کلیک کنید بصورت اتوماتیک در بلواستکس باز میشه و میتونید اجرا کنید.

دیــدگاه ها

< <