امروز : چهارشنبه , 13 فروردین 1399

دانلود Brutal Age: Horde Invasion 0.4.19 بازی استراتژی حمله مغولان برای اندرویدجدید

نویسنده : _.sriiin._ تاریخ انتشار: 04 مارس 19 دسته بندی : بازدید:425

Brutal Age: Horde Invasion یکی دیگر از بازیهای مهیج و جذاب در سبک استراتژی می باشد که توسط استودیو بازیسازی tap4fun طراحی و بصورت رایگان برای اندروید به انتشار رسیده و توانسته امتیاز عالی ۴.۴ از ۵ گوگل پلی را کسب نماید.

گیم پلی بازی تلفیقی از مبارزه ای و تاکتیکی است که مهارت های استراتژیکی بازیکن را به چالش میکشد. در ابتدای امر سرزمین کوچکی در اختیارتان است که باید سعی کنید رفته رفته آنرا وسعت دهید. برای پیشرفت مرزهای قلمروتان وارد جنگ ها و نزاعهای دسته جمعی شده و با رقیبان بجنگید. همه برای افزایش قدرت تلاش میکنند، شما نیز دست به کار شده و با طراحی نقشه های هوشمندانه و آموزش بیش از ۱۵ دسته نظامی از سربازان وفادارتان به نبرد با دیگران بپردازید. مواظب قبایلی که وحشیانه به مرز شما هجوم می آورند نیز باشید. گروهی از نیروهای ترک و مغول انتخاب کنید و با افزایش مهارتهای آنان از روی نقشه پیشروی کنید.

به شکار ماموتها و سایر هیولاهای باستانی بروید و سرزمینتان را از کوهها و جنگل های اطراف وسعت بخشید. آنچه که بیش از همه باعث جذابیت Brutal Age میشود، طراحی جالب لباس های سربازان و کاراکترهای بازی می باشد که به نوعی دوران گذشته و باستان را یادآوری میکند.

 

Brutal Age: Horde Invasion

 

ویژگی های بازی Brutal Age: Horde Invasion :

  • ساخت و گسترش قلمرو خود و نابودی سرزمین رقیب
  • هموار نمودن نقشه و مشاهده جزئیات روی نقشه
  • انتخاب گروه ترکان و مغولان خود برای جنگ با بازیکنان جهانی
  • آموزش بیش از ۱۵ گروه سرباز قبیله ای با مهارت های منحصربفرد
  • در اختیار داشتن سرزمینی شامل کوه، دریاچه، جنگل یا باتلاق
  • شکار ماموت ها، Sabertooths، Treant و تمام هیولاهای باستان

اسـکرین شات

دیــدگاه ها

< <