امروز : پنج شنبه , 7 اسفند 1399

دانلود بیپ مسنجر اندروید BiP Messenger 3.2.11جدید

نویسنده : ali تاریخ انتشار: 24 ژوئن 16 دسته بندی : دانلود اپلیکیشن اندرویدکاربردیمسنجر و چت بازدید:1,750

دانلود بیپ مسنجر

BiPMessenger مسنجری هست که تقریبا هر امکانی برای ارتباط برقرار کردن با دوستان را دارا می باشد و چیزی کمتر از مسنجر هایی که الان جا افتاده به حساب می آیند، ندارد. مسنجر بیپ در مارکت گوگل امتیاز ۴.۲۶ از ۵ را کسب کرده است و تا کنون بین ۱ تا ۵ میلیون بار توسط کاربران این مارکت دانلود شده است. در ادامه به بررسی کامل ویژگی های این نرم افزار که محصولی از شرکت ترکیه ای Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş است، می پردازیم.شاید برایتان سوال باشد که چرا باید از بین این همه مسنجر مختلفی که توی دنیای اندروید وجود دارد، بیپ می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. الان قصد داریم تا تمام امکاناتی که بیپ در اختیار شما قرار می دهد را بررسی کنیم تا خودتان تصمیم بگیرید که آیا این نرم افزار برای شما مناسب هست یا خیر.

تماس تصویری و صوتی :
بیپ این امکان را به شما می دهد تا یک تماس صوتی یا تصویری با کیفیت بالا با دوستان خود برقرار کنید. البته دوستانی که عضو بیپ باشند.

چت مخفی :
با این امکان شما می توانید زمانی که در حال پیام دادن هستید، پیام های خود را از صفحه چت مخفی کنید تا زمانی که خودتان معین می کنید. این امکان جالب به حفظ حریم شخصی شما می تواند کمک شایانی بکند.

محتوایی سرگرم کننده مخصوص بیپ :
وجود استیکر های جالب و جذابی که برای کاربرد های مخصوصی طراحی شده اند و یه سری استیکر هایی که مخصوص فرهنگ ترکی هستند که محتوا چت شما را رنگی و زیبا می کند.

ایجاد CAPS :
cap ها در واقع عکس نوشته هایی هستند که عکس و متن زیر آن با هم تناسب جالبی دارند. به عنوان مثال عکس زیر نمونه از آن هاست. شما می توانید هم از کپس های آماده استفاده کنید و هم با اضافه کردن یک عکس از گالری یا گرفتن عکس با دوربین، کپس دلخواه خود را بسازید.

ارتباط با دوستانی که هنوز وارد بیپ نشده اند :

در این مورد شما می توانید با همان اس ام اس دادن و ام ام اس دادن با دوستان خود در ارتباط باشید. ولی در واقعا این کار در محیط BiP انجام می شود. این قابلیتی هست که کمتر مسنجری دارد.

ارتباط گروه ها :

مانند بسیاری از مسنجر های دیگر، بیپ هم این امکان را به شما می دهد که داخل گروه ها عضو شده و با اعضا گروه پیام رسانی داشته باشید.

دیــدگاه ها

< <