امروز : سه شنبه , 12 اسفند 1399

 

با توجه به گسترش سیستم عامل اندروید در میان کاربران ایرانی و سوق کاربران موبایلی به اپلیکیشن های قوی تر و حرفه ای تر ، سایت اپلیکیشن۹۸ در سال ۹۲ شروع به کار کرد تا از این بازار سهم داشته و همچنین با آپدیت های منظم و معرفی روزانه بسیاری از برنامه ها و بازی های اندروید و تا حدودی ویندوزی و ای او اس جز برترین وبسایت های دانلودی ایران قرار بگیرد.

 

در ادامه چندین نرم افزار و اپلیکیشن پرمخاطب را خدمت شما دوستان معرفی خواهیم کرد :

 

تلگرام : دانلود تلگرام

پر مخاطب ترین نرم افزار ارتباطی در ایران میباشد و از نکات قابل توجه این برنامه نسبت به سایرین آن است که با آن خواهید توانست که ویدئوها و فایلهای تصویری تا سقف ۱گیگابایت را ارسال نمایید. با تلگرام در فضایی کاملا مطمئن به ارسال متن و اسناد خود پرداخته و گفتگوهای رمزگذاری شده برای ارسال متون برای شخص خاص را برای بهره گیریی از حداکثر امنیت استفاده نمایید :


اینستاگرام : دانلود اینستاگرام

نرم افزاری محبوب و بی نظیر برای گوشی های با سیستم عامل اندروید می باشد که با آن می توانید عکس‌هایی را که دارای جلوه‌های جالبی هستند ایجاد کنید و آنها را با دیگر کاربران شبکه اینستاگرام به اشتراک بگذارید و همچنین قادر خواهید بود ، هر روز عکس‌های زیادی را که دیگر کاربران می‌گیرند و این افکت‌ها را روی آنها ایجاد می‌کنند نگاه کنید و لذت ببرید

 

موبوگرام : دانلود موبوگرام

در موبوگرام می توانید از امکانات جالب و تا حدودی متفاوت تر استفاده کنید. در موبوگرام فونت ها و استیکرهای جذابی را مشاهده می کنید و می توانید بصورت مخفیانه  و بواسطه حالت روح در اکانت تان حضور داشته باشید

 

تلگرام فارسی : دانلود تلگرام فارسی

با استفاده از تلگرام فارسی شما می توانید با بیش از ۲۰۰ نفر چت گروهی انجام داده و ارتباط برقرار کنید. تلگرام فارسی این امکان را به شما میدهد که بدون هیچ گونه محدودیت تا سقف ۱ گیگابایت به اشتراک گذاری تصاویر ویدیو و فایل هایتان بپردازید همانند دانلود تلگرام پلاس اندروید این نرم افزار نیز نسخه غیررسمی تلگرام میباشد.

< <