بررسی و آموزش رفع مشکل Active Sessions در بروزرسانی های اخیر تلگرام

امروز : یکشنبه , 2 اردیبهشت 1397

ممبر98 | مرجع فروش ممبر تلگرام با قیمت و کیفیت تضمینی ! ممبر98 | مرجع فروش ممبر تلگرام با قیمت و کیفیت تضمینی !

فروش ممبر کانال و گروه تلگرام با بهترین قیمت و کمترین ریزش ! فروش ممبر واقعی بصورت اد اجباری، پاپ، نوتیفیکیشن، ممبر آفلاین، ممبر فعال گروه و ... پشتیبانی کامل و 24 ساعته ! انجام سفارشات زیر 10 دقیقه !

انتخاب تعرفه و خرید ممبر...
نرم افزار نمایش صفحه موبایل در تلویزیون بدون سیم !! نرم افزار نمایش صفحه موبایل در تلویزیون بدون سیم !!

با استفاده از این نرم افزار میتوانید براحتی صفحه نمایش موبایل خود را روی تلوزیون نمایش دهید ! برای استفاده از این نرم افزار هیچ‌ گونه پیش‌نیازی جز وصل بودن تلوزیون به شبکه وجود ندارد و می‌توانید آن را بر روی تمامی مدل‌های گوشی اعم از هواوی، سامسونگ، اچ تی سی، سونی و… نصب کنید!

دانلود کنید ...
سامانه مدیریت خانواده و کنترل کامل تلفن همراه سامانه مدیریت خانواده و کنترل کامل تلفن همراه

- موقعيت و مکان يابي لحظه اي و رديابي خطي فرزندان و... -چک کردن پیامک ها و تماس ها و کنترل چت ها در مسنجر هاي تلگرام، اینستاگرام و ... - با مجوز رسمی به شماره 20117799 و و ده ها قابليت کاربردي ديگر به همراه تست 48 ساعته رايگان !!

دانلود کنید ...

بررسی و آموزش رفع مشکل Active Sessions در بروزرسانی های اخیر تلگرام

بررسی و آموزش رفع مشکل Active Sessions در بروزرسانی های اخیر تلگرام

 

در بروزرسانی های اخیر نرم افزار تلگرام به خصوص در نسخه ی ۳٫۱۵ به بعد برای برخی از کاربران مشکلاتی پیش آمد.

این مشکلات بدلیل پیاده سازی متد ها و قابلیت های امنیتی جدید تلگرام به آن اضافه شد اما برخی از کاربران این بحث مبهم می باشد.

در این مطلب از سری آموزش های نرم افزار تلگرام ما به بررسی و آموزش رفع مشکل Active Sessions در بروزرسانی های اخیر تلگرام می پردازیم.

با ما همراه باشد…

بررسی و آموزش رفع مشکل Active Sessions در بروزرسانی های اخیر تلگرام:

همانطور که در مقدمه ی مطلب گفته شد این مشکل به دلیل پیاده سازی متد ها و روش های جدید تلگرام برای افزایش امنیت حساب کاربران ایجاد می شود و در این صورت شما هنگام ورود به حساب کاربری خود در تلگرام و خارج کردن دستگاه های متصل به حساب خود با خطای زیر مواجه خواهید شد:

  • For security reasons you can’t terminate older sessions within a few hours after connecting a new device
  • به دلایل امنیتی شما تا چند سایت بعد از متصل شدن دستگاه جدید نمی توانید ارتباطات قبلی تان را قطع کنید.

 

 

اگر کمی دقت کنید این خطا کاملاً منطقی می باشد زیرا در نسخه های قدیمی تلگرام در صورتی که فرد ناشناس به حساب کاربری شما وارد می شد می توانست به سرعت دستگاه های متصل به حساب را خارج کند و کنترل کامل حساب را در دست بگیرد اما در نسخه جدید این خطا جلوی این کار را می گیرد.

همچنین برای رفع این مشکل باید چند سایت از حساب کاربری خود در دستگاهی که تازه وارد شده اید استفاده کرده و بعد از گذشت چند سایت به خارج کردن دستگاه های متصل اقدام کنید.

 

 

در صورتی که هنگام ورود به حساب کاربری خود رمز دو مرحله ای را چند بار اشتباه وارد کنید برنامه ۱ ساعت دسترسی شما به حساب کاربریتان را قطع می کند.

 

موفق باشید.

دیــدگاه ها