امروز : شنبه , 3 آبان 1399

دانلود Racing Fever: Moto 1.4.10 بازی موتورسواری هیجان انگیز اندروید + مودجدید

نویسنده : _.sriiin._ تاریخ انتشار: 26 سپتامبر 18 دسته بندی : بازی اندروید بازدید:792

Racing Fever: Moto تولیدکنندگان بازی های Racing Fever تجربه ی یک مسابقه جدید موتورسواری را ارائه داده اند. در این بازی ما همه آردنالین را با هم ترکیب کرده ایم.دو جفت لاستیک در این بازی هیجان و جذابیت را ارائه می دهد.با تجربه مسابقه ی شگفت انگیز و گرافیک های خیره کننده این بازی قطعا گوشی خود را کنار نخواهید گذاشت. برای یک تجربه واقعی ترشما می توانید با به کارگیری این دوربین از زاویه دیدهای مختلف موتور خود را کنترل کنید. موتورسیکلت به صورت واقع گرایانه مدل سازی شده است. در این بازی ۱۶ موتورسیکلت مختلف مدل سازی شده است.موتورسیکلت خود را انتخاب کنید و عملکرد آن را بهبود بخشید و طراحی آن را تغییر دهید و مسابقه را آغاز کنید. یک مسابقه ماجراجویانه با رهبری ۴ باند مختلف و ده سطح متعدد. ده ها مسابقه مختلف در فضای شگفت انگیز و در فصل های مختلف در این بازی ارائه شده است.شما باید برای اثبات برتری خود ۴ رهبر باند های بی رحم این بازی را شکست دهید.

ویژگی های Racing Fever: Moto

– ۴ گزینه مختلف برای کنترل

ما می دانیم که دو مسابقه دهنده شبیه هم نیستند.ما یک گزینه کنترل برای هر آنچه شما به کنترل آن نیاز دارید را فراهم کرده ایم. با کج کردن گوشی خود و یا با لمس صفحه موتور خود را کنترل کنید.شما باید مسابقه را ببرید.

– پشتیبانی از ۳۵ زبان مختلف

لازم نیست نگران باشید ما زبان شما را می فهمیم و مانند شما صحبت می کنیم

– حالت فرار

در این بازی محدودیت سرعت وجود ندارد و به یاد داشته باشید تنها شما و موتور شماست که می تواند به شما کمک کند از نیروهای پلیس فرار می کنید.

– حالت پاداش روزانه

ما در این بازی یک حالت اضافه ارائه داده ایم که شما بتوانید به صورت روزانه رقابت کنید و هدایای ارزشمندی دریافت کنید.

– حالت شخصی

شما می توانید زمان روز،شرایط آب و هوایی،حجم ترافیک،سرعت و حتی تعداد پلیس ها را تعیین کنید.قوانین را تنظیم کنید قطعا شما برنده مسابقه خواهید بود.

تغییرات نسخه ۱٫۴٫۱۰

– رفع اشکال و بهبود عملکرد

اسـکرین شات

دیــدگاه ها

< <