دانلود تقریباً قهرمان Almost a Hero 2.0.0 بازی جذاب و پرطرفدار کلیکی برای اندروید

دانلود تقریباً قهرمان Almost a Hero 2.0.0 بازی جذاب و پرطرفدار کلیکی برای اندروید

 

تقریباً قهرمان Almost A Hero یکی از بازی های محبوب، پرطرفدار و سرگرم کننده جذاب در سبک بازی های نقش آفرینی – کلیکی است که توسط استودیوی بازیسازی Bee Square Games برای گوشی ها و تبلت های هوشمند اندرویدی طراحی و در مارکت های اندرویدی عرضه شده است که جدیدترین آپدیت آن هم اکنون توسط اپلیکیشن ۹۸ عرضه شده است و می توانید آن را دانلود کنید. داستان کلی این بازی جذاب مربوط به ۹ آدم بی مصرف است که قدم در ماجرایی جدید می گذارند و سعی دارند کمتر بی مصرف باشند. همانطور که می دانید از قدیم گفته شده است که به بی مصرف ها نباید فرصت داد اما در این بازی این گونه نخواهد بود.

در این بازی جذاب ۹ آدم به شدت قاطی انتخاب شده اند تا تبدیل به قهرمانانی شوند، قهرمان، نجیب زاده و والامقام، این ها همان کلماتی هستند که این چند نفر اصلا نمی توانند تلفظ کنند، چه برسد که آن ها بخواهند به این مقام ها و جایگاه ها برسند. به هر حال آن ها ماجراجویی حرفه ای خود را را آغاز می کنند و شما در این راه باید به آن ها کمک کنید تا به هدفشان برسند.

شما در این بازی جذاب وارد سرزمین باستانی خواهید شد و باید برای قهرمان شدن این ۹ بی مصرف تلاش کنید! وظیفه شما در این بازی جذاب تنها کلیک کردن است و باید ماموریت هایی که در اختیارتان قرار میگیرد را با کلیک پشت سر بگذارید و در آن ها موفق شوید. اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده برای پر کردن اوقات فراغت خود هستید پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

 

برخی ویژگی های تقریباً قهرمان Almost A Hero اندروید:

  • دارای طراحی گرافیکی زیبا و مناسب
  • دارای ۹ شخصیت گوناگون و جذاب
  • دارای مراحل مختلف جذاب
  • و…