ترفند مشاهده پیج های قفل در نرم افزار اینستاگرام (پیج های Private)

امروز : یکشنبه , 30 اردیبهشت 1397

ممبر98 | مرجع فروش ممبر تلگرام با قیمت و کیفیت تضمینی ! ممبر98 | مرجع فروش ممبر تلگرام با قیمت و کیفیت تضمینی !

فروش ممبر کانال و گروه تلگرام با بهترین قیمت و کمترین ریزش ! فروش ممبر واقعی بصورت اد اجباری، پاپ، نوتیفیکیشن، ممبر آفلاین، ممبر فعال گروه و ... پشتیبانی کامل و 24 ساعته ! انجام سفارشات زیر 10 دقیقه !

انتخاب تعرفه و خرید ممبر...
نرم افزار نمایش صفحه موبایل در تلویزیون بدون سیم !! نرم افزار نمایش صفحه موبایل در تلویزیون بدون سیم !!

با استفاده از این نرم افزار میتوانید براحتی صفحه نمایش موبایل خود را روی تلوزیون نمایش دهید ! برای استفاده از این نرم افزار هیچ‌ گونه پیش‌نیازی جز وصل بودن تلوزیون به شبکه وجود ندارد و می‌توانید آن را بر روی تمامی مدل‌های گوشی اعم از هواوی، سامسونگ، اچ تی سی، سونی و… نصب کنید!

دانلود کنید ...
سامانه مدیریت خانواده و کنترل کامل تلفن همراه سامانه مدیریت خانواده و کنترل کامل تلفن همراه

- موقعيت و مکان يابي لحظه اي و رديابي خطي فرزندان و... -چک کردن پیامک ها و تماس ها و کنترل چت ها در مسنجر هاي تلگرام، اینستاگرام و ... - با مجوز رسمی به شماره 20117799 و و ده ها قابليت کاربردي ديگر به همراه تست 48 ساعته رايگان !!

دانلود کنید ...

ترفند مشاهده پیج های قفل در نرم افزار اینستاگرام

پیج های Private

ترفند مشاهده پیج های قفل در نرم افزار اینستاگرام (پیج های Private)

 

احتمالاً شما هم مشاهده کرده اید که در نرم افزار اینستاگرام برخی از کاربران اینستاگرام صفحه ی خود را قفل می کنند و دیگر کسی جز دنبال کنندگان فرد مورد نظر نمی تواند صفحه ی پیج وی را مشاهده کند.

در نرم افزار اینستاگرام کاربر اینستاگرامی می تواند وضعیت پیج خود را به دو صورت عمومی یا خصوصی Private تغییر دهید که در وضعیت خصوصی یا Private فقط دنبال کنندگان می توانند پست ها و مشخصات فرد را مشاهده کنند.

بنابراین برای مشاهده ی صفحه ی فرد مورد نظرتان فقط می توانید با دنبال کردن وی صفحه ی او را مشاهده کنید و ترفند خاصی برای این کار وجود ندارد.

در این مطلب از سری آموزش های نرم افزار اینستاگرام ما به شما چگونگی مشاهده پیج های قفل و Private و چگونگی دنبال کردن افراد در اینستاگرام را آموزش می دهیم.

 

تنها راه مشاهده ی تصاویر و ویدیو های موجود در پیج های خصوصی اینستاگرام

برای انجام این کار شما باید فرد مورد نظر خود را دنبال کنید.

ابتدا نرم افزار اینستاگرام خود را اجرا کنید و سپس به صفحه ای که بصورت خصوصی است و شما می خواهید تصاویر و ویدیوهای آن را مشاهده کنید مراجعه کنید.

حالا در بالای صفحه گزینه ی Follow را مشاهده می کنید، این گزینه به معنای دنبال کردن فرد می باشد، روی آن بزنید تا به حالت Requested تغییر داده شود و سپس منتظر قبول کردن درخواست دنبال کردن شما توسط صاحب پیج مورد نظر باشید.

 

 

 

 

بعد از قبول کردن درخواست شما توسط صاحب پیج مورد نظر، شما می توانید مانند دنبال کننده های دیگر تمامی پست های پیج مورد نظر را مشاهده کنید.

 

 

تنها راه مشاهده ی پیج های قفل اینستاگرام همین است و گول تبلیغات دروغین افراد را نخورید.

 

دیــدگاه ها